«Свідки Різдва»

  • Мая

    11

    2011
  • 21756

«Свідки Різдва»

дитячих будинків та шкіл –інтернатів Херсонської, Миколаївської та Запорозької областей команда вже проїхала тисячі кілометрів.
То ж подорожі з різдвяною виставою у школах-інтернатах вдалися на славу. Адже щоб вистава стала яскравою, потрібні лише добрі люди, гарний настрій, бажання та Божа любов у серцях.
Такі люди знайшлися – волонтери місіі Агапе та місії Христос є відповідь.. «Не дивлячись на те, що зима нас трішечки «підморозила», у наших серцях палає Божий вогонь любові, це підбадьорює, адже нас завжди чекають діти, - говорить Вікторія Коломієць, волонтер місії Христос є відповідь. – Нові знайомства, друзі, різдвяні пісні, щасливі очі дітей та яке Різдво без подарунків!!!… Це надзвичайно захоплюючий процес».
Вероніка Ніколаенко з Мелітопольської школи-інтернату дуже радіє нашій зустрічі. «Дуже добре, що є люди, які піклуються про нас, дітей-news13сиріт. Різдвяна вистава – це радість», - не приховує позитивних емоцій дівчина. Хоча ця радість і короткочасна та бачити посмішку на обличчях дітей, радісні оченята, гарний настрій, теплі обійми – це є вища нагорода служителям місії.

news12Незвичайною в цьому році є вистава - це історія одного хлопця сироти, Макса. «….Будь-куди погляну я, є у кожного сімя, тільки я самотній на вулиці холодній. Новорічна ніч іде. Де ж моя родина, де? ….» І в цю різдвяну ніч Макс знайомиться з Народженим Спасителем, просить пробачення за свій поганий вчинок, та стає Божою дитиною. Він не самотній, в нього є сімя, друзі, а головне в його серці народився Ісус!
Яскраво, радісно, весело, зимно проходять різдвяні вистави. В одній Старозбурівській школі-інтернаті дівчинка сказала, довірливо, по-дитячому: «А я знала, що ви приїдете
сьогодні!? Бо ми молилися!» Герої вистави розважають дітей: ігри, конкурси, вікторини, солодощі та сюрпризи – а головне зернятко любові, яке сіється у дитячі серця.
…. Хочу надіятися, що всі ми - хто в більшій мірі, хто в меншій, але стали частиною життя один одного – служитель місії Агапе та дитина-сирота…..

«Бог забажав, і сталося диво!
Вільною може стати людина.
Бог розкриває обійми для тебе,
Тільки в Ісуса повірити треба!»

Ітак, завіса відкривається, вистава починається….

Дата публикации: 11.05.2011   Количество просмотров: 21756