Відгуки про весняний табір "Агапе" у с. Верба

  • Апр

    18

    2018
  • 3770

Відгуки про весняний табір "Агапе" у с. Верба

"Сьогодні було дуже багато думок у моїй голові. А саме - про табір, який закінчився, про команду і наше відношення один до одного. Про дітей і спілкування з ними - адже були розмови приємні, і не дуже.

Кожного разу після спілкувань вони стають трішки іншими, їхні думки і серце змінюється, нехай і не швидко, але вони вже не будуть такі, як раніше.
Наше спілкування в команді показувало гарний приклад – і саме це для викликало багато питань у дітей та спонукало їх до гарних змін, позитивних змін особисто кожного!
Наші свідоцтва стали для них ковтком свіжого повітря!
Ми їм розповіли Добру Звістку, яка здатна подарувати їм інше, нове життя з Богом!
Я насправді намагаюся вчитися і набиратися життєвого досвіду від кожного з Вас. Когось хотіла б наслідувати, а з когось - не брати прикладу і не повторювати помилки.
Дякую за Вас - цей табір був щирим та простим, бо в ньому були ВИ." (Шостак Інна)


"Так, дійсно... І я рада, що могла послужити у цьому таборі!!! Хай Господь благословить вас і на подальші табори. Щоб через Слово, яке Господь промовлятиме через ваші уста, діти відкривали свої серця для Ісуса!!! У нас була хороша команда і я рада, що була її частинкою!" (Аня Годжал)


"Я дуже класно провела час з такими чудовими , щирими, добрими дітьми, які були чесні з нами. Якщо бути відвертою, я переживаю за їхнє подальше життя.
І я прошу Вас молитися за "найспортивнішу дівчинку" в таборі. Оскільки у її житті є переживання щодо цього року ( батьки дівчинки розвелись, тато позбавив маму батьківських прав, і хоче забрати дитину від її рідних , друзів ,вчителів ). І скільки вона б не просила його про те, щоб залишитись - він на 100 % проти . Мені її дуже жаль. І я прошу вас помолитись за її подальше життя." (Яна Пахай)


Чесно кажучи, в подібних таборах я ще не була, але з дітками з інтернату я спілкуюсь вже давненько. За весь час спілкування я зрозуміла що для них найголовніше. Це не подарунки, як всі звикли думати, адже певне матеріальне забезпечення вони мають. Найбільш важлива для них – любов, якої їм, як правило, не вистачає... І ми для них є проявом Христової любові: Римлян, 5:5 «...бо любов Божа вилилася в наші серця Святим Духом, даним нам.» Адже ми можемо їм засвічити не лише словами, але й відносинами одним між одним та ставленням до них. Ця любов проявляється через увагу і турботу. Діточки це дуже відчувають, адже, працюючи з маленькими, я побачила, що як би красномовно ми не викладали урок - дітки не будуть слухати, якщо ми не будем приділяти їм часу поза уроком: елементарно підійти, обійняти, поговорити. Впродовж табору я познайомилась із десятками дітей - і в кожного з них своя історія - в когось краща доля, в когось - ні, але Слава Богу за можливість сказати їм, що як би погано їм не було - повсякчас Бог любить їх і ніколи не залишить)))


Юлія Годжал

 

21_1478.jpg
Дата публикации: 18.04.2018   Количество просмотров: 3770