Ми вірою йдемо далі...

  • Мая

    12

    2011
  • 21583

Ми вірою йдемо далі...

пасторів Бена та Рустама допомогли нам поглибити розуміння тем батьківства і глибоких особистих відносин з Богом, з яких витікає наше успішне життя і служіння. Головні думки: “Служіння - це не Господь”, “Коли ми перебуваємо у Христі, (на Лозі), то ми вже приносимо плоди Духа”
Далі були діти...
Наш приїзд на територію санаторію “Новостав”, куди були звезені діти з різних інтернатів області на відпочинок та лікування був довгоочікуваним як дітьми так і керівництвом, яке в свою чергу по закінченю табору наперед запросило нас приїхати і наступного року по можливості на довший термін. Гарно підготовлена програма табору торкнулася як завжди найважливіших тем нашого земного життя та вічності. Провенення поробок, спортивніх змагань та конкурсів порадували як дітей так і викладачів. Щасливими, задоволеними та втомленими ми їхали до дому. Ми віримо.. недаремно були викладені всі наші сердечні сили і гарячі молитви перед Богом. Наступні дні були відзначені великими кількостями дзвінків дітей, які просили приїхати нас і продовжити їм розповідати про життя з Богом яким ми живемо.
“Білі крила”...
Дорога була довгою та важкою...і все ж ми приїхали...
Цікаво, живемо в Україні, але нам прийшлося зрозуміти, що туди де ми прибули не всі добре знайомі з українською мовою, і це як частинка Росії в Україні... ))

Але все добре... нам швидко допомогли згадати наші глибокі знання російскої мови з розумінням молодіжного сленгу за перші дні, і далі все пішло веселіше...

Гарно спланована програма і розпорядок табору якого всі старанно дотримувалися нам допомог влитися і розпочати таку важливу роботу по проповіді Євангелії, яка була проведена у різних формах.. Проведення спортивних ігор і змагань між групами, допомомога у соціальних роботах (спільно чистили море від ряски), вечірні зібрання і молодіжні спілкування в альтернативу їхнім дискотекам, на які приходило також багато молоді.. але саме важливіше що зрозуміла вся команда це було особисте душеопікунство та особистий євангелизм з розумінням та любовю. Про це можна булоб довго говорити та писати, але ці таємниці мають бути нерозголошеними по їхніх проханнях. Єдине що можна сказати що команда дуже гаряче молилася за цих дітей і робила все можливе і навіть не можливе щоб допомогти і залишити добре свідоцтво для них... так і сталося ... Слава БОГУ відгуки керівництва, яке прямо благословило нас і побажало, щоб ми приїхали знову на наступний рік дало нам це зрозуміти. Всі здивовано запитували ЧОМУ ми так мало були з ними... і тому до цього дня нашу команду не залишають в спокої різного роду дзвінки з запитаннями: А як ви прийшли до Бога і скільки часу ви з Богом, як правильно служити Богу і вяку церкву ходити.. Ми продовжуємо працю з ними на відстані сотень кілометрів як з дітками так і з викладачами яким ми також свідкували, допомагали, служачи всім чим могли...

Ми радіємо за них і молимось! І за все слава БОГУ!!!

З повагою місія “Агапе” Рівне

Дата публикации: 12.05.2011   Количество просмотров: 21583